Óvodások karácsonyi ünnepsége

Óvodánkban már hagyománnyá vált a karácsonyi gyertyagyújtás. Ezen a rendezvényen szeretnénk megköszönni a szülőknek, támogatóknak az egész évben nyújtott segítséget. Az ünnepség vendégei városunk vezetői, a  képviselő testület tagjai, a városi óvoda nyugdíjas óvodapedagógusai és dajkái, Hegedűs Krisztián a KÁMK képviseletében és a közintézmények vezetői, valamint az óvodába járó gyermekek szülei, hozzátartozói.  Az óvodában advent 3-4. hetében karácsonyi előkészületek folynak, a gyermekkel feldíszítjük környezetünket, megismertetjük a karácsonyi népszokásokat, mézeskalácsot sütünk és ajándékot készítünk. Az ünnepi műsort a Ficánka csoport  nagycsoportosai adják. Felkészítő Bíró Piroska óvodapedagógus és Deák Júlia zenetanár, szülő közreműködésével. A rendezvény zárásaként hagyományos bejglivel, mézeskaláccsal, pogácsával, almás süteménnyel és teával vendégeljük meg a jelenlévőket. A rendezvényünket támogatta Wenner-Várkonyi Attila polgármester, Fazekas János alpolgármester és Balogh Ágnes. Köszönjük a játékokat és a finom bejglit. 

Molnár Zsuzsanna

óvodavezető 

A rendezvény képei az alábbi linken megtekinthetőek!

 

A hozzászólások nem engedélyezettek!