Országgyűlési választás

Országgyűlési választás
2018. április 8.

A Fidesz-KDNP kétharmados többséggel alakíthat kormányt és Kunszentmártont Boldog István fogja képviselni a következő négy évben is.

2018. április 8-án vasárnap reggel 6 órai kezdettel megnyíltak a szavazókörök városunkban is, ahol nem lemaradva az országos átlaghoz képest sokan éltek választójogukkal. Településünkön 4089 érvényes szavazat volt. A választókerületekben a választás rendben lezajlott.
A pártok esetében a megyei eredménnyel megegyező sorrendet alakítottak ki a kunszentmártoniak. A listákra leadott szavazatok alapján az 1. a FIDESZ-KDNP, a 2. a JOBBIK, a 3. az MSZP. A három legtöbb szavazatot elért jelöltek eredménye városunkban szavazókörönként a következőképpen alakult.

országgyűlési választás

 

A hozzászólások nem engedélyezettek!