Kézilabda hírek

Kézilabda NB-II: UniTurn Kunszentmárton - Túrkevei VSE 27 : 27 /13:13/
2018. április 21.

Kunszentmárton: Subicz A. Tóth L. 4/4 Krasznai G. 3 Danku Cs. Gelley D. 4 Cselovszki Cs. 2/2 Fekete K. 2 Horváth F. 3 Danku S. 4 Kovács A. 4 Nyikos T. Csanádi A. Czető D. 1 Kapás Kr. ifj. Tóth L. Polgár A. Enyedi G. Teljes létszámban készült a csapatunk, egy viszonylag könnyebb mérkőzésre számítottunk. Sajnos nem így alakult, a vendégek szívósan védekeztek, és gyorsan támadtak, ami nem igazán kedvezett csapatunknak. Az első félidő elején, futottunk az eredmény után, a 8. percben tudtunk feljönni egálra, 4:4, sőt Jacsa 7 méteres góljával először vezettünk, igaz nem sokáig. A 17 percben visszajöttünk ismét egálra, 7:7, de a vendégek gyors és pontos játéka két gólos előnyt jelentett a számukra. Előbb Horváth Feri, majd Krasznai Gabi góljaival feljöttünk újból egálra, a félidő utolsó másodperceiben Kovács Andris gólja ismét döntetlent jelentett, 13:13.
A II. játékrészt ott folytattuk, ahol az első játékrészt kezdtük, vagyis a vendégek góljaira próbálkoztunk válaszolni. Kapkodtunk, valami nem működött a csapatnál, közben Jacsa 7 méterest is hibázott. Az 53 percben Danku Sanyi gólja ismét egált jelentett, 24:24, de rá két percre megint két gólos hátrányba kerültünk 24:26. Előbb Czető Dávid, majd 5 másodperccel a vége előtt Cselovszki Csaba 7 méteres gólja, a döntetlent jelentette a számunkra /27:27/.