Kézilabda

Kézilabda NB-II Kiskunmajsai KC. - UniTurn Kunszentmárton 30 : 31 /17:14/

Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés áll előttünk, nagyon készültünk, és sikerült a bajnoki 2 pontot hazahozni. Kunszentmárton: Subicz A. Tóth J. 6/6 Danku Zs. 5 Gelley D. 11 Cselovszki Cs. 2 Danku S. 5 Csanádi A. Krasznai G. 1 Fekete K. Kovács A. Szabó Á. 1 Karsai T. ifj. Tóth L. Polgár A. Nem kezdtünk igazán jól, a 8. percben 5:2-t mutatott az eredményjelző, sőt Fekete Károly, /a szülinapos/ büntetőt hibázott. A 14. percben már 10:5 volt az állás. Edzői időkéréssel sikerült rendezni a sorokat, és a 20. percben 11:9-re feljöttünk, majd Jacsa büntetőjével, 11:10 volt az eredmény. Ezt követően ismét a hazaiak kerültek előnybe, 23. perc 13: 10, majd kapusunkat lehozva támadtunk, aminek eredménye, egy üres kapuba kapott gól, és máris 14:10. Jacsa büntetőjével 17:14-es eredménnyel vonultak a csapatok az öltözőbe.

A II. játékrész 36. percében 19:17-re feljöttünk, de két elkapkodott gyors indításunk következtében, máris 21:17 lett ismét az eredmény. Szőke István edző gyorsan időt kért, átszervezte a játékunkat, és a 40. percben 21:19-re visszajöttünk, Subicz kapusunk ziccert védett, előbb Krasznai G. majd Gelley D. góljaival a 44. percben már 21:21-re feljöttünk, sőt, az 50. percben ismét Gelley volt eredményes, így a vezetést is megszereztük, 24:25. Az 52. percben Szabó Ádám góljával, már 24:26 volt nekünk. Az 54. percben kétszer is hibáztunk, eladtuk a labdát, és ismét döntetlen, 27:27 volt az állás. Az 58. percben előbb Cselovszki, majd Danku Zsolt góljaival, ismét 2 gólos előnyre tettünk szert. 27:29, majd Danku Sanyi volt eredményes, és már 27:30. A mérkőzés utolsó másfél percében a hazaiak két büntetőt dobhattak, amire Gelley Dávid válaszolt, és így alakult ki a 30:31-es nagyszerű végeredmény. Végig, egy izgalmas, színvonalas küzdelmes mérkőzést láthattak a nézők, de végül sikerült a 2 bajnoki pontot elhoznunk!