KÉZILABDA

KÉZILABDA
UniTurn Kunszentmárton – Tigrisek Csongrád KSE 36 : 23 /16 : 11 /

Kunszentmárton: Subicz Tóth L. 5/4 Krasznai G. 6 Danku Zs. 3 Cselovszki Cs. 6 Gelley D. 7 Kovács A. 1 Fekete K. 2 Danku S. 1 Szabó Á. 1 Csanádi A. 1 Karsai T. Czető D. ifj. Tóth L. 1 Czető Á. 1 Vitális András Polgár A. 1
Az első másodpercekben Subicz Attila kapusunk büntetőt védett! Az I. félidő elején váltakozva estek a gólok, egyik csapat sem tudott komolyabb előnyre szert tenni. A 10. percben is 6:6 volt az állás. Védekezésünk kezdett összeállni, lassan ez az eredményben is megmutatkozott, a 14 percben 9:7, majd a 22. percben már 14:9-es állást mutatott az eredmény jelző, csere kapusunk, Polgár András ugyancsak büntetőt fogott! A 25. percben Subicz kapusunk ziccert védett, a támadásban Gelley Dávid már 6 gólra növelte előnyünket, 15:9. A félidőt 16:11-es állással zártuk.

A II. játékrész első 15 percében hol itt, hol ott esett gól, kezdett kiütközni a nálunk lévő nagyobb rutin, a 45. percben már 25:19 volt ide. Egy kis könnyelműség, és másodpercek alatt két 100%-os ziccert is kihagytunk, előbb Kovács András, majd Csanádi Arnold hibázott. A mérkőzés hátralévő részében állandósult a fölényünk, a vendégek elfáradtak, az 55 percben már 10 gól volt a különbség, 33:23, úgy, hogy Polgár András kapusunk is gólt szerzett, mivel üres volt a vendégek kapuja. Szőke edző az utolsó játékrészben lehetőséget adott a cseréknek, akik mindezt meghálálták, előbb ifj. Tóth László, majd Czető Ádám szerzett ügyes gólt.