LABDARÚGÁS

LABDARÚGÁS

Győzelemmel kezdett a KuTE!

A 2019/2020.évi labdarúgó bajnokságok őszi idénye megkezdődött. Az NB I-ben 12 csapat, az NB II-ben 20 csapat (megyénkből a Szolnoki MÁV) , NB III-ban 3 csoport 16-16 csapat (megyénkből Jászberény) a megyei I.osztályban 15 csapat (a Tiszazugból Tiszaföldvár), a megyei II.osztályban 15 csapat ( a Tiszazugból KuTE, Cibakháza, Cserkeszőlő, Csépa, Martfű), a megyei III.osztályban 13 csapat szerepel. A KuTE hazai rajtja sikeres volt, győzelemmel kezdte a bajnokságot a csapat.

KuTE-Tiszaszentimre 3-2 (1-1)
Molnár Lajos Sporttelep, 60 néző, vezette: Dobó Sándor
Gólok: Rácz (25), Peres (51), Gödő (64) ill. Báder (8), Faghiura (89). Ünnepi hangulatban kezdett a KuTE, ugyanis Rácz János az elmúlt évi bajnokság megyei II.osztályának 34 gólos gólkirálya átvette a díjért járó oklevelet és a plakettet a szurkolók tapsa kíséretében. A vendégcsapat gyors góljára pedig a 25.percben válaszolt, majd a fordulás utáni gyors
hazai gólokra csak az utolsó előtti percben tudott szépíteni a mezőnyben ügyesen játszó szentimrei csapat.
Hovodzák Ferenc: Első mérkőzés hazai pályán, győzelem. Nem szabad elégedettnek lennünk, mert ennél még a jövőven több kell.