PÁLYÁZATI FELHÍVÁS Kunszentmárton város himnuszának megírására

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS Kunszentmárton város himnuszának megírására

Kunszentmárton Város Önkormányzata pályázati felhívást tesz közzé Kunszentmárton város himnuszának megírására. Településünk elkötelezett a gyermekek zenei nevelése iránt, a felnőtt lakosság többféle zenei közösségben aktív közreműködő. Önkormányzatunk számos olyan nagy horderejű, városi programot, ünnepséget szervez, melyen felcsendülhetne egy dal, ami városunk hangulatát, az itt élők életét, a környezetet célzott bemutatni. Egy olyan dal, ami kifejezi az összetartozást, a település szeretetét, az itt élők iránti elkötelezettséget. Nem tartalmazhat politikai üzenetet, nem lehet bántó, megosztó, kirekesztő.

A pályázat benyújtásának határideje:2019. október 4.
A pályaművek közzétételének ideje: 2019. október 10-25. (Közönségszavazás ideje interneten, ill. a városi könyvtárban személyesen.)

A képviselőtestület szavazása:2019. október 31.

A szakmai bírálóbizottság döntése: 2019. október 31.

Részletek a pályázati felhívásban!

pályázati felhívás

adatlap jelentkezéshez

 

A hozzászólások nem engedélyezettek!