Fejlesztés az Ipari Parkban

Tisztelt Kunszentmártoniak!

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat 2017. április 21-én városunkban tartott közgyűlésén döntött több, mint 50 milliárd forint összegben TOP- os pályázatok sorsáról. Valamennyi, megyénket érintő TOP fejlesztéssel kapcsolatos döntés itt egy időben született meg.

Ebbe a körbe tartoznak a városunknak megítéltek is, köztük az Ipari Park fejlesztését előirányzó projekt. A támogatási szerződést 2017. június végi aláírását követően megkezdődött a tervezés és az előkészítés időszaka.

2019. augusztus 30- án aláírásra került a vállalkozói szerződés. Hamarosan elkezdődhet a kivitelezés. Régóta vártunk erre a pillanatra mindannyian. Egy év van a munkálatokra, melynek során megépül 360 méter aszfalt burkolatú út, bővül a víz-, szennyvíz- és a gázhálózat. Fejlesztjük villamos energia kapacitásunkat. Megépül egy kamionparkoló, ahol szaniter konténer áll majd a várakozó kamionsofőrök rendelkezésére. Felépül egy 300 négyzetméteres csarnok.

A fejlesztés során eszközbeszerzésekre is sor kerül, melynek célja az utak és a környezet folyamatos karbantartása.

Az alapkő-letételről, valamint a kivitelezés különböző fázisairól folyamatosan tájékoztatjuk Önöket.

Wenner-Várkonyi Attila - polgármester

DSC_3416

A hozzászólások nem engedélyezettek!