Roncsderbi díjátadó ünnepsége Kunszentmártonban

Roncsderbi díjátadó ünnepsége Kunszentmártonban

A Dani Margit Sportcsarnokban került megrendezésre a Roncsderbi díjátadó ünnepsége 2019. november 2-án. A színvonalasan lebonyolított kunszentmártoni futam négyszer vehette át a Legjobb Rendezésű Versenyhelyszínek győztes elismerését. Városunkban a lelkes autórajongók több mint 25 éve rendeznek Gyorsasági Roncsderbit. Az elmúlt években állt össze stabil alapokra támaszkodva az az ütőképes, elszánt szervezőcsapat, melynek tagjai ma már rutinosan készítik elő és bonyolítják le az országos bajnokságokat. Legfontosabb feladatuknak a versenyzői és nézői biztonság megteremtését tekintik. Több kategóriában állhatnak rajthoz a járművek, a fiatalságnak kedvezve terepgokart és junior futamot is indítanak. A kunszentmártoni pilóták közül többen 25 éve aktív tagjai a közösségnek. Közös céljuk a sportág népszerűsítése, melynek köszönhetően folyamatos az utánpótlás, az újabb és fiatalabb versenyzők jelentkezése. A város csapatának versenyzői minden alkalommal hatalmas összetartásról tesznek tanúbizonyságot, lelkesítik, támogatják egymást a felkészüléseken és a bajnokságokon. A kitartó munka minden összecsapásnál meghozza gyümölcsét: Nincs olyan mérkőzés, ahol ne állnának hazai versenyzőink a dobogó első három fokán. 

A 2019-es esztendőben is számos kategóriában állhatott fel kunszentmártoni versenyző a dobogó különböző fokaira. Kurucz Csaba szuperfutam kategóriában a dobogó tetejére állhatott fel, míg II. géposztály kategóriában II. helyezést ért el. A junior futam I. helyezettje Kurucz Dániel, terepgokartnál Kurucz Patrik vitte el az aranyérmet, míg Vincze János V. helyezett lett. Szántó Norbert Lada nagykategóriában VI. helyezést ért el, lada kis kategóriában Talmácsi Zsolt a VII. helyen végzett. Komáromi Tamás szériában a XII. helyet szerezte meg. A versenyzők sikereikkel elismerést, dicsőséget szereznek városunknak. Gratulálunk minden versenyzőnek.

Czakó Gabriella

A díjátadón készült képek az alábbi linken megtekinthetőek!

A hozzászólások nem engedélyezettek!