Kézilabda

Kézilabda NB-II

Kiskunmajsai KC. - Katona Transsped Kunszentmárton KSK.

27:21 / 14:11 /

Nem a legjobb előjelekkel utaztunk el Kiskunmajsára, tekintve, hogy a gólvágónk Gelley Dávid térde, és vádlija a héten bedagadt, bevizesedett, sőt még a kórházba is megfordult ezzel a problémával. Szőke István edzőnek így alaposan át kellett formálni a csapatot.
Az I. játékrészben a 11. percben 4:4, kapusunk Subicz Attila üres kapuba lőtt góljával nálunk volt az előny, a 15. percben már 4:6. Ekkor valami történt, hiszen alapvető hibákat vétettünk, /kihagyott helyzetek, eladott labdák/ de ennek a sorozatos hibáink ellenére még így is a 26. percben egál, 11:11 volt az állás.
A 25. percben egy kisgyerek szaladt be a pályára, ami megzavarhatta a játékosainkat, hiszen a félidő hátralévő néhány percében nem tudtunk gólt szerezni, viszont kaptunk hármat! 14:11-es hazai vezetéssel ért véget az első játékrész.
A II. játékrészt borzalmasan kezdtük, hiszen 6 percig képtelenek voltunk gólt szerezni, viszont továbbra is hibát, hibára halmoztunk, amit a hazaiak gólokra váltottak, és a 35. percben már 18:11 volt az állás. Hibáinkból kifolyólag, a 48. percben már 25:17.
Az 50. percben cserekapusunk Polgár András büntetőt hárított, sőt a kipattanót is védte, de a felzárkózás elmaradt, így a fentebb leírt gondjaink miatt, ismét egy nem várt vereség történt. Jól jön most a közel két hónapos téli szünet, és remélhetőleg a hiányosságok, gondok megszüntetésre kerülnek, és a tavaszi rajtot egy jó játékkal tudjuk majd kezdeni!
Kívánunk minden szurkolónak, játékosnak, és támogatónak BOLDOG ÚJESZTENDŐT!