Kézilabda NB-II: UniTurn Kunszentmárton - Makói KC
30 : 30 / 16 : 13/
2018. április 14.

Csapatunk felállása: Subicz A, Tóth L, 6/3 Krasznai G. 4, Gelley D. 6, Cselovszki Cs. 4/2, Fekete K. 2, Kovács A. 2, Danku Zs. 2, Kapás Kr., Horváth F., Danku S. Nyikos T. 3, Csanádi A. 1, Czető D., ifj. Tóth L., Polgár A.. Tudtuk, hogy nehéz lesz.
Jól kezdtük a mérkőzést, a 8. percben 6:4 volt a javunkra. Kovács A., majd Jacsa 7 méteres góljával, a 10. p. már 8:4-re vezettünk. Jött egy 4 perces kihagyás, és máris 8:7. A 20. percben 11:10. Subicz A. kapusunk védésével, majd Jacsa góljával, a 24. percben 14:11 volt a javunkra. A félidőt 16:13-as vezetéssel zártuk. A II. játékrészt a vendégek kezdték jobban, a 36. percben 18:18-as egált mutatott az eredmény jelző. Kapust cseréltünk, az eredmény nem változott, 11. perc 22:22. Érthetetlen okokból, ekkor csak egy átlövővel támadtunk, /Gelley/ Krasznai, és Fekete a kispadon foglaltak helyet. Sajnos a vendégek átvették a vezetést, a 45 percben 23:25. Szerencsénk sem volt, Horváth F. két ziccert is kihagyott, majd előbb Csanádi A. később Gelley D. támadását a játékvezetők belemenésnek minősítették. Eléggé paprikás volt a hangulat nemcsak a játéktéren, de a nézők körében is. Az 56. percben Krasznai, és Nyikos góljaival egálra felhoztuk a mérkőzést, 29:29. A játékrész ebben az időszakában két alkalommal is kettős emberhátrányba kerültünk, de a mérkőzés utolsó percében 30:30-as álláson tudtuk tartani az eredményt.
Érdekesen alakult az utolsó néhány másodperc, támadásunkat nem tudtuk gólra váltani, pedig a kapusunkat is lecseréltük mezőny játékosra, ami majdnem megbosszulta magát, hiszen labdát veszítettünk, de az üres kapunkra lőtt labdába a játékvezetők már belefújtak, így a kapott
gól érvénytelen lett, maradt a 30:30-as végeredmény.