Teterow vendégek városunkba

 

Teterow vendégek városunkba

 

Teterow testvérvárosunkból, a Schalmeien Fúvószenekar június 30-án érkezett Kunszentmártonba. A vendéglátó, Kunszentmárton Város Önkormányzata az itt töltött napok alatt színes programokkal készült a külföldi vendégek számára. Szandi Lovasudvarán a lótartással ismerkedtek meg, a bátrabbak a lovagoltak, a többség a lovaskocsizást élvezte a legjobban. Ópusztaszeren a magyarság múltjának történetéhez kerültek közelebb. Teterow Város Fúvószenekara a környék strandjain, Cserkeszőlőben, Tiszakécskén és Martfűn a fürdés mellett, könnyed dallamokkal szórakoztatta az odalátogatókat. Július 3-a kora estéjén a Kunszentmártoni Fúvószenekarral együtt adtak koncertet a zenét kedvelő kunszentmártoni közönségnek, majd egy közös vacsorát töltöttek el a Zeneiskolában. A vendégek sok örömteli pillanattal, élménnyel gazdagodtak, de mi vendéglátók is újabb barátságokat, ismeretségeket kötöttünk, az összetartozás érzését erősítve. Köszönet a segítőknek a közreműködésért.

Herczeg Renáta

DSC_1621

DSC_1616DSC_1636

DSC_1642 DSC_1643

DSC_1610

DSC_1598

DSC_1603

 

A hozzászólások nem engedélyezettek!