A Mi Klubunk

A Mi Klubunk

Szeretném bemutatni Önöknek a Kunszentmártoni Szociális Ellátási Központ Idősek Klubját. A szolgáltatás célja: a nappali ellátást nyújtó intézményünk elsősorban a saját otthonukban élők részére biztosít lehetőséget a napközbeni tartózkodásra,étkezésre, társas kapcsolatokra , közösségi programokon való részvételre. Az év folyamán számos programunk volt, kirándultunk Gyulára és Kecskemétre, köszöntöttük az aktuális névnaposokat. Megemlékeztünk a jeles ünnepekről, rendezvényeinken ünnepi műsorral kedveskedett a Városi Óvoda és a Városi Nőklub is.

A nappali ellátás térítési díjas szolgáltatás,melynek összege:
- étkezés : 550,- ft / adag
- látogatás : 400,-ft /alkalom.

A klubba való bejáráshoz igény szerint térítésmentes szállítás kérhető intézményi gépkocsival a lakás és klub között. A nappali ellátás igénybevétele önkéntes, az ellátást igénybe vevő, illetve törvényes képviselője írásos kérelme alapján történik. Amennyiben szeretne egy vidám „Szépkorúak” közösségéhez tartozni, úgy szeretettel várjuk.

Nyitvatartásunk: hétfőtől-csütörtökig 8:00-15:30
pénteken 8:00-13:30 -ig.
Elérhetőségünk: 5440, Kunszentmárton,Mátyás király út 21/a.
Telefon: 06-56/461-504

Tisztelettel: Horváth Mariann és a Klub dolgozói

IMG_7279 IMG_7280 IMG_7281 IMG_7282

A hozzászólások nem engedélyezettek!