Kupeczki Ferenc emléktorna

Ismét búcsúzik a KuTE egy kitűnő volt labdarúgójától, a múlt év szeptemberében elhunyt Kupeczki Ferenctől. A foci volt az élete, minden nap a Liget utcai pályán töltötte délutánjainak sok-sok óráját a barátokkal, haverokkal, sporttársakkal. A Kunszentmártoni
Spartacus igazolt labdarúgójaként mutatkozott be az akkor még szépszámú focidrukkerek előtt, majd a Kunszentmártoni Torna Egylet focistája lett. Sőt egyik meghatározó játékosa, aki soha nem ismert lehetetlent. Találkozásunk alkalmával mindig felidéztünk egy mérkőzést. 1976-ban a KuTE harmadik évét töltötte a megyei II. osztályban, mely senkinek sem tetszett. Július 25-én osztályozó mérkőzést játszott a csapat Martfűn a megyei I.osztályban szerepelt Tószeg ellen. A győztes csapat lesz megyei I.osztályú, a vesztes pedig megyekettes. Kupeczki „Öcsi” kérte tőlem, hogy középcsatár lehessen, mert ezt a meccset meg kell nyerni ! Félidőben egy nullra vezettünk, majd Tószeg kiegyenlített. Akkor mindent egy lapra tettünk fel. A csapat támadott és Kupeczki Ferenc középcsatár
4 góljával 7-1 győzelmet arattunk. A KuTE ősztöl már a megyei I.osztályban játszott. A Kupeczki Ferenc emléktorna megemlékezés, tisztelet volt egykori labdarúgójának, és jól szolgálta az U19-es csapatok felkészülését a tavaszi idényre. A végeredmény: 1.Martfű, 2.Békésszentandrás, 3.KuTE „B”, 4.KuTE „A”, 5.Cibakháza.A torna gólkirálya: Borhy Zsombor (Martfű) A legjobb kapus: